Has Renk Matbaa

HAS RENK AYRIMI MATBAACILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

kuruldugu yildan bu güne kadar mutlu müsteriler için kaliteli hizmet sunmak amaciyla çiktigi yolda, alaninda uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müsteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adim adim izleyerek, her zaman basaridan basariya kosan firmamiz, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adimlari atan firma olmustur.

Kazancini yatirima dönüstürmeyi prensip edinen firmamiz, dünya standardinda trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden olusturdugu altyapisi ve yüksek verimli sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmus, bu sekilde mutlu müsterilerine verdigi önemi göstermistir.

Dünyanin önde gelen teknoloji firmalariyla yapilan birlikteliklerle sürekli gelisim saglamis, en yeni teknolojiler, en verimli sistemler firmamiz müsterilerine sunulmustur. Her geçen gün süren gelisimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müsteri odakli hizmeti sürekli tutmak için yeni çalisma arkadaslari ile ekibini genisleten firmamiz, yetersiz kalan çalisma alanini da yenileyerek çalisan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasini saglamistir.

Zaman zaman, firma çalisanlarinin gelisimini sürekli kilmak amaciyla günümüz ihtiyaçlari dogrultusunda egitimler, seminerler, kurslar ve çesitli etkinliklere katilmalarina destek olunmaktadir. Kurulusundan bu güne firmamiz ismini en iyiler arasinda tutan siz degerli müsterilerimize tesekkür ediyor, bu güne kadar oldugu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi sekilde hizmet etmek için hiçbir kisitlamaya gitmeden çalisiyor, bu süreçte sizlerin de destegini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Hedeflerimiz

  • Sürekli iyilestirme felsefesi ile müsteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çikarmak
  • Verimli is ortakliklari kurmak
  • Kalitede, yaraticilikta ve teknolojik gelismelerde lider olmak
  • Çalisaninin gelisimini desteklemek, motivasyon ve is tatmini yaratmaktir.